foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
matek házi, függvénytábla, szendvics, üdítő, tornacucc, szódoga, puszi

Oladi Szakgimnázium és Szakközépiskola

Szombathelyi Szolgáltatási Szakképzési Centrum

Három sportágban - lány kézilabda, fiú teremlabdarúgás és lány teremlabdarúgás- zajlottak kupák az elmúlt hetekben iskolánkban. A rendezvények kapcsolódtak az iskola fennállásának 30. évfordulója alkalmából megrendezésre kerülő programokhoz. A rendezvényeket a Szakszervezetek Országos Diáksport Egyesület támogatta. 12 iskola 200 tanulója vett rész a küzdelmeken. Jó hangulatú, sportszerű mérkőzések zajlottak, melyeken a kísérő testnevelő tanárok buzdították tanítványaikat. A kupákat, érmeket, okleveleket és a legtöbb gólt szerző játékos, legjobb kapus különdíjakat Vincze Géza a SZODSE tiszteletbeli elnöke, Kutassy György a SZODSE elnöke, Sipos László iskolánk igazgatója, valamint Némethné Ódor Edit az iskola igazgató-helyettese adták át.

Copyright © 2018 Oladi Szakképző Iskola Rights Reserved.