foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
matek házi, függvénytábla, szendvics, üdítő, tornacucc, szódoga, puszi

Oladi Szakgimnázium és Szakközépiskola

Szombathelyi Szolgáltatási Szakképzési Centrum

A Szombathelyi Szépítő Egyesület által "Szombathelyi szobrok" témában kiírt rajzpályázatának eredményhirdetése zajlott le 2016. december 15-én. Négy kategóriában, 105 pályaműből választotta ki a zsűri a nyerteseket. A Középiskolások közül iskolánk két diákja is díjazott lett! Horváth Adrienn 10/E osztályos tanuló első helyezést ért el, Boros Alíz 3/15/B osztályos tanítványunk pedig a különdíjat hozta el. Az oklevél mellé mindketten ajándékcsomagot kaptak. Petres Ingrid, Skaper Henriett és Varga Krisztián 3/15/B osztályos diákjaink munkáját emléklappal jutalmazták a szervezők. Valamennyi alkotás megtekinthető az MMIK földszintjén, az Élőtér galérián. Az alkotóknak szívből gratulálunk és további hasonlóan szép sikereket kívánunk!

Copyright © 2019 Oladi Szakképző Iskola Rights Reserved.