foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
matek házi, függvénytábla, szendvics, üdítő, tornacucc, szódoga, puszi

Oladi Szakgimnázium és Szakközépiskola

Szombathelyi Szolgáltatási Szakképzési Centrum

Régi hagyomány iskolánkban, hogy a Vas Megyei Meteorológiai Társaság és iskolánk által, a Meteorológiai Világnap alkalmából közösen meghirdetett megyei plakát- és fotópályázat felhívására érkezett alkotásoknak helyet adunk. Örvendetes, hogy évről-évre kreatívan hívják fel a fiatalok társaik figyelmét erre a mindannyiunk jövőjét befolyásoló környezeti veszélyre. A mai díjátadón az alkotókat a Meteorológia Társaság elnöke, Dr Puskás János és titkára, Dr Kúti Zsuzsanna köszöntötte. Tőlük vehették át a díjazottak okleveleiket és nyereményeket is. Valamennyi résztvevőnek gratulálunk és a jövőben hasonlóan színvonalas alkotások születését várjuk!

Copyright © 2018 Oladi Szakképző Iskola Rights Reserved.