foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
matek házi, függvénytábla, szendvics, üdítő, tornacucc, szódoga, puszi

Oladi Szakgimnázium és Szakközépiskola

Szombathelyi Szolgáltatási Szakképzési Centrum

Összművészeti projektnap résztvevői voltak tanulóink 2018.június 8-án, az Agora Savaria Filmszínházban. A művészet iránt érdeklődő, tehetséges diákok egy egész napos program részeseiként előadást hallgattak arról, hogyan kapcsolódik össze a melankólia, az őrület és a szenvedélybetegség a mindennapokban és a művészetekben. Szórakozhattak slam poetry sziporkákon, megnézhették a versenyre benevezett filmalkotásokat és az Energy Dance táncbemutatóját. A passzív nézelődésen túl, aktív alkotó tevékenység végzésére is kínálkozott alkalom a grafikai- és festészeti műhelyfoglalkozás keretében.

Szopori Flóra 9/K-E és Ruzsa Evelin 9/F-F osztályos tanítványaink ötletes kollázs készítésével bizonyították kreativitásukat. A középiskolás diákok zsűrizett képzőművészeti alkotásaiból tárlat nyílt a Mozi aulájában. A kiállításon iskolánk több tanulójának alkotásaiban is gyönyörködhetünk: Láng Szimonetta (9/F-F osztályos tanuló) Szürreális, Tompa Ágnes Mámor, Kovács Luca Vízi tündér, Mezei Bianka Tavaszi portré című munkái (1/13/FO-KO osztály) június 29-ig, nyitvatartási időben megtekinthetők. Jó szívvel ajánlom mindenkinek!

Copyright © 2018 Oladi Szakképző Iskola Rights Reserved.